بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400 در ساعت 45 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فیشی شدن برگه های تعهد

در راستای اجرای آئین نامه اجرایی ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ماده 4 شیوه نامه اجرایی ماده مذکور پیوست مبحث دوم مقررات ملی ساختمان از ابتدای سال 1400، ثبت اطلاعات ملک و دستور نقشه و بارگذاری نقشه در قسمت طراحی سامانه جامع، توسط شخص دارای صلاحیت و ظرفیت طراحی معماری الزامی می باشد.

بر این اساس تمام پروژه های ساختمانی موظف به دریافت برگه های تعهد چهار رشته از طریق پرداخت فیش به سازمان نظام مهندسی تهران میباشند.

 

مراحل ثبت پرونده در سامانه

پس از عقد قرارداد همسان با مالک و تهیه نقشه ها، شخص معمار (چه حقیقی چه حقوقی) نسبت به ثبت پرونده از کارتابل خود در سامانه جامع اقدام میکند.

در این قسمت لازم است برخی اطلاعات مورد نیاز از دستور نقشه و تایتل معماری وارد نمایید و سپس موارد خواسته شده بارگذاری کنید.

پس از ثبت دستور نقشه، فیش حق الزحمه طراحی بر اساس تعرفه خدمات مهندسی توسط سامانه ایجاد و پیامک برای مالک/ متقاضی ارسال می گردد.

جدول تعرفه خدمات مهندسی 1399

 

پس از آن مالک از طریق سامانه، شماره اشتغال طراحان را وارد میکند و در قسمت قبوض نسبت به پرداخت فیش از طریق سامانه اقدام میکند.

شما طراح محترم میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر قسمت " راهنمای طراحان " در کارتابل سامانه جامع را نیز مطالعه کنید.

 

هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان از سال 80 پروژه های زیادی را در استان تهران به عنوان مجری ذیصلاح نظام، ناظر انتخابی، مدیریت پیمان و مشارکت در ساخت به اتمام رسانده است. همچنین این شرکت در زمینه های طراحی و تهیه نقشه های ساختمانی و برگه های تعهد و انجام امور شهرداری آماده خدمت رسانی است.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر