اخذ پایانکار

برای انتقال قانونی و رسمی سند و یا دریافت سند ساختمان نیاز به اخذ پایانکار دارید. برای تهیه پایانکار ساختمان نیاز به مدارکی از قبیل استحکام بنا و سایر تاییدیه ها دارید که توسط کارشناسان به تایید رسیده باشد و در صورت نیاز آزمایشاتی نیز انجام می شود که پس از انجام ان آزمایشات نظر کارشناسی اعلام می شود. اگر ملک توقیف باشد می توانید اقدام به اخذ پایانکار نمایید ولی در صدور سند مشکل ایجاد می شود و مانع از صدور سند خواهد شد.

در چه زمانی می توانید اخذ پایانکار از شهرداری را انجام دهید؟

چنانچه ساختمان خلافی نداشته باشد و یا به شهرداری بدهی نداشته باشد می توانید اقدام به تهیه پایانکار ساختمان نمایید. در صورتی که ساختمان جریمه داشته باشد اخذ پایانکار پس از پرداخت تمامی جرائم امکان پذیر خواهد بود. چنان چه جرائم پرداخت نشود پرونده به کمیسیون تجدید نظر ماده 100 رفته و رای تخریب ساختمان اعلام می شود.

شما برای اخذ پایانکار باید اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن اخذ پایانکار را انجام دهید در غیر این صورت می توانید تهیه پایانکار ساختمان را به هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه (پویان) بسپاریدتا با کارشناسانی که در این زمینه تجربه فراوان دارند و خبره می باشند روند اخذ پایانکار در کمترین زمان ممکن طبق چهارچوب قانون انجام برای شما به انجام برسانند.

هزینه پایانکار ساختمان بر اساس المان های مختلف متفاوت خواهد بنابراین برای اطلاع از هزینه پایانکار ساختمان می توانید با هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات درباره تهیه پایانکار ساختمان از هزینه پیانکار ساختمان نیز اطلاع پیدا نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر