برگه برق و مکانیک

یکی از بخش های ساختمان برق و مکانیک ساختمان می باشد که از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است. تاسیسات شامل سیستم گرمایشی و سرمایشی و بهداشتی ساختمان و همچنین تاسیسات آتش نشانی و گاز رسانی و آسانسور و دیگر موارد از این قبیل می باشد. در مکان های خاص، فواره  ، آبنما و پله های برقی و بسیاری دیگر از بخش های تاسیسات یک ساختمان می باشد.

برای ساختن یک ساختمان احتیاج به خرید برگه تاسیسات داریدکه قیمت برگه تاسیسات متنوع می باشد و متراژ ساختمان از عوامل موثر بر قیمت برگه برق و مکانیک می باشد. شما برای اطلاع از قیمت برگه تاسیسات می توانید ضمن تماس با هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان مشاوره های لازم را درباره انواع تعرقه برگه تاسیسات دریافت نمایید. از آن جا که تاسیسات یک ساختمان مربوط به سیستم و برق و مکانیک ساختمان می شود به برگه تاسیسات، برگه برق و مکانیک نیز می گویند.

در برگه تاسیسات یک ساختمان مهندس مکانیک نظارت بر روی تاسیسات مکانیکی ساختمان را به عهده می گیرد و متعهد می شود که کار نظارت بر تاسیسات ساختمان را بر اساس قوانین و مقررات ملی ساختمان و اصول فنی انجام   و مراحل مختلف پیشرفت تاسیسات ساختمان را به اطلاع دفتر خدمات شهرداری برساند.  در نهایت مهندس مکانیک در برگه تاسیسات متعهد می شود که بر کلیه کار تاسیسات ساختمان از ابتدا تا انتها نظارت کافی داشته باشد

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر