برگه مجری ذیصلاح

از آن جا که بسیاری از ساختمان ها در کشور ما طبق اصول علمی و ایمنی و مطابق با قوانین ساخته نشده اند بنابراین سازمان نظام مهندسی اقدم به اجرای قوانینی نموده است تا ساختمانی بدون توجه و رعایت قوانین مصوب ساخته نشود تا دیگر شاهد بسیاری از ساختمان های بی کیفیت نباشیم و همچنین از بسیاری از خطرات ساختمانی جلوگیری شود.

بنابراین یکی از راهکارهایی که سازمان نظام مهندسی برای رفع این مشکل در نظر گرفته است ارائه  برگه مجری ذیصلاح و انجام کار توسط مجری ذیصلاح می باشد. برای دریافت برگه مجری ساختمان باید برگه شروع عملیات ساختمانی صادر نشده باشد و در واقع برای صدور شروع عملیات ساختمانی نیاز به  برگه مجری ذیصلاح می باشد.

در صورتی که شروع عملیات ساختمانی زمانی انجام شود که برگه تعهد مجری دریافت نشده باشد و از کارگران ماهر که دارای گواهینامه فنی نباشند و یا از اتباع خارجی بدون مجوز استفاده شود مراتب به نظام مهندسی ابلاغ می شود.

همچنین در انجام پروژه های خاص اگر  مجری شهرداری و مجری ذیصلاح مستقر در پروژه نباشد به اداره کار گزارش خواهد شد. برگه مجری می تواند به دو شکل برگه مجری حقیقی و برگه مجری حقوقی صادر شود. برای اطلاعات بیشتر درباره این دو نوع از برگه مجری، همچنین برای خرید برگه سبز مجری و اطلاع از قیمت برگه مجری و تعرفه برگه مجری می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 21 کاربر