برگه معماری

برگه معماری دارای بخش هایی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد پس با ما در این بخش همراه باشید.

برای شروع کار معماری یک ساختمان از هر نوعی نیاز به جواز ساخت دارید که باید در ابتدا به دفاتر خدمات شهرداری مراجعه نمایید. قبل از مراجعه به دفاتر خدمات باید مهندسین معمار پلان های ساختمان را طراحی کنند و به دنبال آن خرید برگه سبز معماری نیز انجام شده و ضمن پر کردن اطلاعات لازم، برگه تعهد معماری به دفتر مورد نظر ارائه شود . در برگه سبز معماری پلان ها توسط مهندس معمار تایید  و متعهد می شود که تمامی نقشه ها بر اساس مقررات ملی ساختمان طراحی  و در صورتی که با قوانین مغایرتی داشته باشد مهندس معماری که نقشه را به پیوست برگه سبز معماری ارائه داده است باید پاسخگو باشد.

برگه معماری شامل برگه های تعهد معماری و محاسبات  می باشد. برای صادر شدن جواز و یا پروانه ساختمان، برگه سبز معماری و یا برگه تعهد معماری از جمله مدارک مورد نیاز  می باشد که شرکت واجد شرایط باید آن را ارائه نماید. برگه سبز معماری برای در ابتدای کار تشکیل پرونده  به شکل مهر شده برای استعلام از سیستم شهرداری به دفتر خدمات تحویل داده می شود.

قیمت برگه معماری

قیمت برگه طراحی و تعرفه برگه معماری در تهران و سایر شهرها بر اساس متراژ و دیگر عوامل تعیین می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت برگه معماری و خرید برگه سبز و اطلاعات از نحوه تهیه برگه معماری ارزان می توانید با هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان مشاورو مجری پروژه های ساختمانی و صنعتی در ایران تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 215 کاربر