طراحی مخزن و سیلو

طراحی مخزن و سیلو

امکان طراحی مخزن و سیلو در انواع مختلف و ساخت سیلو برای کاربردهای مختلف توسط هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان در ابعاد مختلفی که مورد نیاز مشتری باشد وجود دارد. هدف از ساخت مخزن برای نگهداری انواع سیالات و مواد معدنی و سیلوی گندم و ... می باشد. طراحی مخزن و طراحی سیلو به گونه ای انجام می شود که که برای حمل و نقل آن مشکل وجود نداشته باشد. به این ترتیب که ساخت سیلو و مخزن را به شکل قطعات جدا از هم می سازند  سپس آن ها  را در محل مورد نظر بدون این که برای اتصال آن ها نیاز به جوشکاری نیز باشد می توان با پیچ و مهره به یک دیگر متصل نمود و آن ها را بر سر جای خود قرار داد. این روش از طراحی سیلو و طراحی مخزن برای طراحی سیلو و مخازن بزرگ بسیار کاربردی می باشد. و بسیاری از مشکلات مربوط به جابه جایی سیلو را مرتفع نموده است.

چگونگی طراحی مخزن و سیلو

نقشه مخزن و طراحی مخزن و سیلو بر اساس نوع ماده ای که قرار است در مخزن نگهداری شود طراحی می شود که کارشناسان طراحی مخزن و طراحی و نقشه سیلو و ساخت مخزن و ساخت سیلو با توجه به مطالعاتی که انجام می دهند نوع طراحی مناسبی را برای ساخت مخزن و یا ساخت سیلو پیاده سازی می کنند.

سیلو در انواع مختلفی ساخته می شود سیلوی بتنی و سیلوی فلزی از انواع سیلو می باشد که بر اساس نوع نیاز کارفرما ساخت سیلو با مواد مناسبی برای سیلو انجام می شود.  یکی از انواع سیلو سیلوی گندم می باشد که برای ساخت سیلوی گندم کارفرمایان معمولا با مشکلاتی در تصمیم گیری مواجه می شوند. سیلوی فلزی و سیلوی بتنی در هزینه پیاده سازی، مشکلات پیاده سازی، هزینه های جاری، پایداری سیلو در برابر ناپایداری بار و طول عمر سیلو از مواردی است در سیلوی بتنی و سیلوی فلزی  با هم متفاوت بوده و در تصمیم گیری برای سیلو و مخزن توسط کارفرمایان موثر می باشد.

طراحی فنداسیون سیلو

نوع طراحی فنداسیون سیلو نیز بر اساس استانداردهای بین المللی انجام می شود. برای اجرای فنداسیون سیلو اطلاعات سیلو و نقشه سیلو و یا نقشه مخزن و نوع خاک و مکانیک خاک و زلزله و وزش باد همگی دریافت شده و در طراحی فنداسیون سیلو از آن استفاده می شود و نقشه سیلو و طراحی سیلو نیز بر اساس اطلاعاتی که دریافت می شود انجام می شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 5 کاربر