درباره ما

هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان

هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان از سال 80 پا به عرصه ساخت و ساز کشور گذاشت. این شرکت متشکل از 2 شرکت مشاور طراحی نظارت ارشد و 1 شرکت مجری ذیصلاح ساختمانی پایه 1 است. در حال حاضر یک دهه است که با تکیه بر دانش مهندسی و چندین سال تجربه در زمینه ی طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی، تجاری و نظارت خدمت رسانی میکند و روز به روز در حال گسترش است. این شرکت به همراه تیم مجرب خود آماده انجام خدمات مهندسی در زمینه مدیریت طرح و ساخت نظارت پروژه های ساختمانی به کارفرمایان خصوصی و دولتی می باشد.

شاخص هایی که هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان را متمایز میکند:

  • نگرش مهندسی

سازه پویان در انجام وظایف خود به عنوان طراح یا مجری همواره نگرش مهندسی دارد؛ به این معنا که همواره صرفه جویی در زمان و هزینه پروژه را در نظر دارد و همیشه حافظ منافع کارفرمایان خود میباشد.

  • تجربه ساخت وساز

وجود کارنامه پربار و تجارب ارزنده که در طول سالیان در مسیر پر فراز و نشیب ساختمان سازی به دست آمده، این شرکت را قادر ساخته همواره روند را در نظر داشته و برای هر گونه پیش آمد آماده باشد.

  • مدیریت در انجام پروژه

زمانی که صحبت از اجرا یک پروژه ساختمانی میباشد، در کنار تمام علوم مهندسی نقش دانش مدیریت غیر قابل انکار است. سازه پویان به همراه اکیپ اجرایی، تدارکی و اداری خود به بهترین نحو پروژه را برنامه ریزی و مدیریت کرده، چه در موارد اجرایی و مدیریت کارگاه چه در امور مالی پروژه.

  • عملکرد مهندسی

وجود کادر مجرب و مهاورت محور از مهترین شاخص های سازه پویان میباشد. چه در فاز طراحی ساختمان، چه در مرحله مدیریت و اجرا همواره دقت و رعایت اصول مهندسی را سرلوحه کار خود قرار میدهد.

  • ارتباطات

بنیادین سازه پویان با وجود ارتباطات داخلی و خارجی محصولات و خدمات که در طول سالها تجربه در بازار مهندسی کسب کرده است؛ قادر است مصالح با کیفیت را با قیمت مناسب برای کارفرمایان خود مهیا کند. همچنین همواره صداقت را در ارتباطات خود با کارفرمایان و مشتریان محترم لازم میشمارد.

 

هلدینگ ساختمانی بنیادین سازه پویان از سال 80 پروژه های زیادی را در استان تهران به عنوان مجری ذیصلاح نظام، ناظر انتخابی، مدیریت پیمان به اتمام رسانده است.از این رو چنانچه به دنبال شرکتی با تجربه برای ساخت وساز خود میگردید میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان ما نیز استفاده کنید.

   اعضا شرکت

              رئیس هئیت مدیره شرکت

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر